Znasz ten dzień, kiedy pierwszy pisk wydany przez Twoje dziecko doprowadza Cię do szału

Znasz tą chwilę, kiedy tylko przez jeden ułamek sekundy marzysz o tym, by rzucić wszystko i uciec?

Znasz ten moment, kiedy dopadają Cię takie myśli, że nigdy nikomu ich nie zdradzisz, bo sama się ich boisz?

Znasz te uczucia?

Znasz tą wściekłość na Wszechświat, Universum czy Boga za to, co zrobił Tobie i Twojemu dziecku?

Znasz tą bezradność, kiedy ono płacze, a Ty znowu nie wiesz co się dzieje?

Znasz ten smutek, kiedy patrzysz w parku na zdrowe dzieci, rówieśników Twojego dziecka, którzy śmieją się i bawią, a Twoje przesiewa kolejną tonę piasku w piaskownicy?

Znasz tą złość, kiedy odmawiają pomocy instytucje, które powinny jej udzielić, a Ty nie masz siły na walkę z wiatrakami i zmienianie świata?

Znasz tą bezsilność, gdy dostrzegasz kolejne, nowe stymulacje i nieprawidłowe wzorce zabawy i zachowania, a Ty chcesz krzyczeć, ale nie wiesz do kogo?

Znasz tą pogardę, którą dostajesz od ludzi w sklepie, kiedy Twoje dziecko leży na środku alejki i drze się  wniebogłosy?

Znasz te uczucia?

Biegała Filip

autyzm i ja

Ja znam… Stanowczo za długo pozwoliłam, by to one rządziły mną i moją rodziną. Powiedziałam im STOP, chociaż to wcale nie oznacza, że nie przychodzą, że nie są częścią mnie. Znam te uczucia i kiedy wracają, pozwalam im, by zostały na chwilę. Na chwilę pozwalam sobie zatopić się w nich! Tylko na chwilę. Pozwalam sobie na czucie, na przeżycie ich, na wolność. Tylko dając im wolność, daję wolność sobie. I wtedy to ja decyduję, jak długo zostają i czy zatruwają moje życie, czy są tylko elementem, z którym sobie radzę. Pytanie nie brzmi dlaczego, ale po co się pojawiają i co chcą mi pokazać…

 

Jeżeli masz dość tych uczuć, zapraszam Cię do mojego najnowszego projektu W drodze po sukces! i pobierz PREZENT!

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress